Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rybářský kroužek 2017 / 2018

Rybářský kroužek při MO Mníšek pod Brdy 2017 / 2018
   Rybářský kroužek začne svou činnost v pondělí 18.9. Sraz bude u Zadního rybníka v Mníšku pod Brdy v 16.00 hod.
 
    Další schůzky budou v pondělí od 16.00 do 18.00 hod. Pokud, vedoucí neřekne jinak, sraz bude u laviček u Zadního rybníka v Mníšku pod Brdy. Pravidelně se budeme scházet do výlovu rybníka. (18. 25. 9. dále 2. 10.)
 
V případě, že bude dostatek dětí tj aspoň 5 pravidelně docházejících je možnost v kroužku pokračovat, v případě nezájmu bude kroužek přerušen a začneme až na jaře, až bude možnost jít k vodě.
 
    Důležitá informace je, že pokud nebude počasí vhodné pro pobyt v přírodě (déšť, chladno, silný vítr) kroužek automaticky odpadá.
 
   K lovu ryb je zapotřebí prut o délce 2 – 4m, smekací naviják, s vlascem o průměru max. 0,22 mm.  Podběrák skládací, židlička X, taška (chlebník)na rybářské drobnosti, ideální je batoh, jehož součástí X židlička je. Pár háčku, splávků, olůvek…pláštěnka.
 
 Nástraha: na našich rybnících nejlépe funguje rohlík, nebo červi. 
   Víme, že děti nemají všechno, jsme schopni jim ze začátku rybářské drobnosti dát a navázat.
 
   Rybářský kroužek stojí 500,- Kč na školní rok. Zápisné pro dítě 100,- Kč se platí pouze jednou. Členská známka stojí 100,-Kč na rok. Tyto položky je nutno zaplatit co nejdříve. Dětská povolenka na rok 2018 pro revíry ÚSMP 300,-Kč, rybářský lístek 50,-Kč na rok, nebo 100,-Kč na tři roky, nebo 250,-Kč na deset let. Kroužek začíná začátkem září a končí Maratonem v červnu. V případě nezájmu v zimních měsících je možné, že kroužek svou činnost pozastaví. Děti mohou navštěvovat všechny akce a závody kroužků při MO Mníšek pod Brdy.
   Děti mohou navštěvovat kroužek od začátku povinné školní docházky, kdyby byl zájemce mladší, musí být v doprovodu dospělé osoby, která za dítě bude ručit.
 
   Na našich stránkách: rybari-mnisek.estranky.cz  se dovíte vždy aktuální informace.
 
František Kraif hospodář MO Mníšek pod Brdy a Dan Stauch vedoucí mládeže.
 
V případě jakékoli rady, nebo nejasnosti, volejte nebo pište:
      Dan Stauch tel.: 604 860 433, email: stauch@seznam.cz